تبلیغات
فقط استقلالی ها بیایند داخل - لیست خرید باشگاه استقلال

فقط استقلالی ها بیایند داخل
مسی بهترین بازیکن جهان است. استقلال بهترین تیم ایران و سرور پرسپولیس

پس از چند روز ركورد و بی‌خبری در باشگاه استقلال از دیروز دوباره تكاپو و تلاش مدیران و مسوولان آغاز شد و شتاب ویژه‌ای به خود گرفت. پس از ثبت رسمی قرارداد یكساله كیانوش رحمتی در هیات فوتبال كه عصر شنبه صورت گرفت حالا تلاش‌ها برای رسمی كردن قرارداد محمد محمدی و حنیف عمران‌زاده و البته رضا عنایتی هم آغاز شده است و به احتمال بسیار زیاد طی دو الی سه روز آینده این سه نفر هم با حضور در هیات فوتبال كارشان نهایی خواهد شد. جدا از این چهار بازیكن كه تقریبا كار انتقال آنها تمام شده به حساب می‌آید تلاش و مذاكرات برای جذب سه بازیكن دیگر هم شروع شد تا با جذب آنها پرونده نقل و انتقالات داخلی استقلال بسته شود.

امیرحسین صادقی كه با پرسپولیس قرارداد داخلی هم بسته بود مذاكرات جدی خود را از دیروز با نماینده باشگاه استقلال آغاز كرد. آنطور كه خبر می‌رسد او بسیار به تیم سابق خود نزدیك شده است و اصلا بعید نیست كه به زودی شاهد چرخش 180 درجه‌ای از اردوگاه سرخپوشان به سمت آبی‌پوشان باشیم. شایعاتی هم در این رابطه مطرح شده كه در قرارداد داخلی صادقی با پرسپولیس بندی وجود دارد كه اگر از استقلال پیشنهاد دریافت كرد، بدون مشكل می‌تواند قرارداد داخلی خود را فسخ كند.

البته وجود این بند هنوز نه تایید شده و نه تكذیب. جدا از این، گفته می‌شود صادقی مورد توجه حمید استیلی قرار ندارد و می‌تواند از پرسپولیس جدا شود. از طرف دیگر از آنجا كه مهدی شیری كه با استقلال قرارداد داخلی دارد، مورد توجه پرسپولیس است شاید بحث معاوضه این دو نفر صورت بگیرد. اما نفر بعدی در این لیست سه نفره كسی نیست جز محمد نوری، هافبك صبای قم كه از ابتدا هم در سبد خرید آبی‌ها وجود داشت، اما تا پیش از این مذاكرات جدی با او صورت نگرفته بود. او بازیكن آزاد است و مشكلی برای آبی‌پوش شدن نخواهد داشت. شاید دلیل اینكه پیش از این نوری چندان مورد توجه قرار نگرفته بود در اولویت قرار داشتن خرید نفراتی چون ایمان مبعلی و مهدی كریمیان باشد كه حالا حضورشان منتفی است.

غلامرضا رضایی مهاجم ملی‌پوش صبای قم هم سومین نفری است كه در لیست خرید استقلال قرار دارد، با مدیر برنامه‌های این بازیكن مذاكراتی صورت گرفته كه گفته می‌شود، موفقیت‌آمیز هم بوده است. استقلال تا‌كنون سیاوش اكبرپور، غلامرضا عنایتی و آرش برهانی را در خط حمله دارد و اگر موفق به جذب رضایی شود، پرونده خط حمله خود را می‌بندد.

اگر عمران‌زاده و محمدی قرارداد رسمی خود را ثبت كنند و این سه نفر هم استقلالی شوند با احتساب كیانوش رحمتی شش سهمیه لیگ‌برتری آبی‌ها پر و تكمیل خواهد شد. جدا از این احتمال جذب یك تا دو بازیكن خارجی هم وجود دارد تا سر جمع هفت الی هشت بازیكن جدید وارد لیست استقلال شده و همین تعداد هم از لیست خارج شوند.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 خرداد 1388 توسط ESTEGHLALIMAN
درباره وبلاگ

وب لاگی مخصوص طرفداران استقلال و Messiوبارسلونا با موضوع عمومی برای جلب رضایت شما
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM